Neobus

Firma powstała w 1989 roku. W początkowej fazie była firmą zajmująca się handlem obwoźnym AGD. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było otwarcie w 1994 roku pierwszego sklepu RTV i AGD. Do 1999 roku powstały kolejne trzy sklepy. W roku 2000 firma przekształciła się w spółkę, a rok później powstały dwa kolejne sklepy. W roku 2003 spółka podpisała umowę z siecią NEONET, która posiada około 500 sklepów w całym kraju. Następnie działalność firmy została poszerzona o usługi transportowe. Po uzyskaniu w 2003 roku Certyfikatu Kompetencji Zawodowej z Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie, a następnie licencji na krajowy przewóz osób firma rozpoczęła działalność przewozową.

Po przeprowadzonych badaniach rynku w poszczególnych miejscowościach i uzyskaniu zezwolenia na regularną linię firma uruchomiła nowe połączenie autobusowe na trasę Sanok – Krosno – Rzeszów – Warszawa-Okęcie o nazwie NEOBUS. Po krótkim okresie zostały dołączone do linii dodatkowe miejscowości tj. Iwonicz Zdrój, Rymanów, Rymanów Zdrój. Są to miejscowości sanatoryjno-uzdrowiskowe, które mają połączenie z Warszawą i z Warszawy tylko naszą linią w częstotliwości 9 kursów dziennie.

Od 19 kwietnia 2013 roku zostały uruchomione połączenia na trasie Podkarpacie - Kraków, Balice, Katowice, Wrocław.

Każdy klient korzystający z linii NEOBUS jest objęty ubezpieczeniem NW. Do przewozów nasza firma zatrudnia młodą wykwalifikowaną kadrę kierowców przestrzegającą przepisów i zasad bezpieczeństwa, aby każdy mógł, pewnie, bezpiecznie i szybko dojechać do celu.

Zadowolenie klientów jest dla firmy dużym wyzwaniem i przynosi jej satysfakcję.

Odjazd autobusów z Rzeszowa – przystanek WAGABUNDA ul. Grottgera (naprzeciwko Dworca PKP).

Rozkład jazdy autobusów: http://www.neobus.pl/rozklad-jazdy/

Kontakt:
F.H.U. CZURCZAK Paweł Czurczak, Marcin Czurczak
38-114 Niebylec 163
tel. 888 20 2222, 17 27 60 195
http://www.neobus.pl
 

Neobus
Neobus