SIEMACHA Spot Rzeszów

Siemacha

SIEMACHA jest stowarzyszeniem obywatelskim posiadającym status organizacji pożytku publicznego. Od 25 lat tworzy bezpieczne, przyjazne, o najwyższym standardzie miejsca.

SIEMACHA Spot Rzeszów oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 roku życia. Zajęcia finansowane są ze środków Urzędu Miasta Rzeszowa i obejmują m.in: pomoc w lekcjach, naukę gry na instrumentach, zajęcia hobbystyczne np. sportowe, plastyczne, muzyczne, kulinarne, edukacyjne, zajęcia specjalistyczne.

SIEMACHA Spot Rzeszów organizuje grupowe warsztaty rozwoju społecznego, ciekawe wyjścia oraz wyjazdy wakacyjne, feryjne i weekendowe. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną oraz pedagogiczną. Zapewnia ciepły posiłek raz dziennie.

Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 13 - 20. Cała oferta placówki jest w pełni bezpłatna. Mieści się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall na 2 piętrze, niedaleko Fantazji (wejście od strony klatki schodowej).

W Stowarzyszeniu Siemacha możesz nauczyć się grać na gitarze, perkusji, keyboardzie, pograć w planszówki, rozwinąć się artystycznie, uzyskać pomoc w nauce, zjeść ciepły posiłek, uzyskać wsparcie psychologiczne i pedagogiczne, wziąć udział w wyjazdach feryjnych i wakacyjnych, poznać nowych ludzi, zagrać w tenisa stołowego, spróbować swoich sił na xBoxie, nauczyć się radzić sobie z emocjami i lepiej poznać siebie.

SIEMACHA Spot Rzeszów
al. Kopisto 1, lok. 214, 35-315 Rzeszów
Tel. 17 770 05 51