Współpraca Rzeszowa z miastami partnerskimi 2019

Współpraca z miastem Lwów 2019

26 lutego 2019

Udział delegacji z miasta Rzeszowa w spotkaniu z ukraińskimi turoperatorami we Lwowie w celu prezentacji Rzeszowa oraz Podkarpacia. W trakcie spotkania zaprezentowało się Miasto Rzeszów, lotnisko Rzeszów Jasionka, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Hotelu Arłamów, Hotel Bristol, Hotelu Grand.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Leopolis celem zwiększenia obecności Rzeszowa i podkarpacia jako oferty turystycznej w ofercie turoperatorów ze Lwowa i obwodu lwowskiego.

14 – 16 marca 2019

Na zaproszenie Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie oraz Urzędu Miasta Rzeszowa czworo przedstawicieli miasta Lwowa wzięło udział w V Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie.

23 – 25 sierpnia 2019

Udział przedstawicieli miasta Rzeszowa w Dniach Niepodległości Ukrainy we Lwowie, połączonych z festiwalem partnerstwa. W trakcie wydarzenia zorganizowano sesje oficjalne wraz z panelami dyskusyjnymi w których wzięli udział przedstawiciele miasta Rzeszowa oraz festiwal partnerstwa, w ramach którego na płycie głównej rynku lwowskiego wystawione zostały standy promocyjne wszystkich miast partnerskich Lwowa.

W trakcie festiwalu na płycie głównej rynku we Lwowie, przedstawiciele miasta Rzeszowa mieli możliwość prezentowania oferty turystycznej, edukacyjnej i sportowej mieszkańcom Lwowa oraz odwiedzającym to miasto turystom.

18 - 20 listopada 2019

Przyjazd delegacji z miasta Lwowa do Rzeszowa, na zaproszenie Prezydenta miasta Rzeszowa w sprawie odbywającego się w Rzesowie III Polsko-Ukraińskiego Forum Outsourcingu.

5 - 8 grudnia 2019

Przyjazd delegacji z miasta Lwowa do Rzeszowa, na zaproszenie Prezydenta miasta Rzeszowa w sprawie odbywającego się w G2A Arena forum EKOGALA.