Baner tematyczny

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie jest największym organizatorem targów na Podkarpaciu. Podstawową jej działalnością jest organizacja imprez wystawienniczych w Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie w Rzeszowie.

MTR powstało w 2004 r. jako kontynuacja działalności wystawienniczej prowadzonej w latach wcześniejszych przez firmę InterRES International Fair Sp. z o.o. To właśnie w 2004 r., z uwagi na duże zainteresowanie ze strony firm, została wprowadzona druga edycja targów budownictwa. Impreza ta była inauguracją działalności Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

Firma z sukcesem organizuje targi w różnych branżach m.in. budowlanej, edukacyjnej, ślubnej. Największe targi organizowane przez MTR to wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targi Nieruchomości, które są zaliczane do największych wydarzeń tej branży w Polsce.

MTR jest również organizatorem prestiżowego konkursu AGRO POLSKA o zasięgu ogólnopolskim, nad którym począwszy od pierwszej edycji honorowy patronat sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podstawowym celem konkursu jest promocja najlepszych polskich produktów branży rolno-spożywczej.

Organizowane przez MTR imprezy odbywają się przy współpracy i pod patronatem władz centralnych i regionalnych.

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Mieszka I 48/50
http://targirzeszowskie.pl


Plakat XVI Targów Ślubnych