XLII sesja Rady Miasta - 26 stycznia 2021 r. (wtorek), godz. 8.30 na żywo

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w trakcie sesji Rady Miasta Rzeszowa, powinni zgłosić ten zamiar Przewodniczącemu Rady i po uzyskaniu jego zgody, będą mogli skorzystać z przygotowanego w Ratuszu stanowiska komputerowego.

Kalendarz imprez

Spotkanie online „Twórczość literacka Jana Pawła II”

start wydarzenia: 11 / 12 / 2020  |  koniec: 11 / 12 / 2020

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 5 zaprasza na spotkanie online „Twórczość literacka Jana Pawła II”.

Prelekcję przedstawi dr hab. Anna Jamrozek-Sowa, prof. UR.

11 grudnia 2020 r., godz. 10.00.

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,4343,prelekcja-online-tworczosc-literacka-jana-pawla-ii-dn-11-12-2020-r-zaproszenie.html 

Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

ANNA JAMROZEK-SOWA – dr hab., profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego w Zakładzie Literatury Polskiej XX i XXI wieku. Literaturoznawczyni, krytyczka literacka i teatralna, reżyserka. Autorka książek: "Życie powtórzone. O pisarstwie Zofii Romanowiczowej" oraz "Maski historii, strzępki współczesności. Studium o biografii i twórczości Władysława Lecha Terleckiego".

 Podczas webinarium przybliży młodzieży twórczość literacką Jana Pawła II.

Plakat spotkania ?Twórczość literacka Jana Pawła II?