XLII sesja Rady Miasta - 26 stycznia 2021 r. (wtorek), godz. 8.30 na żywo

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w trakcie sesji Rady Miasta Rzeszowa, powinni zgłosić ten zamiar Przewodniczącemu Rady i po uzyskaniu jego zgody, będą mogli skorzystać z przygotowanego w Ratuszu stanowiska komputerowego.

Kalendarz imprez

Spotkanie online "Harcerskie ABC" z Iwoną Woźniak

start wydarzenia: 09 / 12 / 2020  |  koniec: 09 / 12 / 2020

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 5 zaprasza na spotkanie online Harcerskie ABC z Iwoną Woźniak – instruktorką harcerską ZHP.

9 grudnia 2020 r., godz. 17.

Do udziału w webinarium zapraszamy starszych i młodszych harcerzy oraz wszystkich, których pociąga duch przygody, wspólnoty i rozwijania swoich pasji.

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-online-z-iwona-wozniak-harcerskie-abc/register 

Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Iwona Woźniak - instruktor harcerski ZHP, instruktor szachowy, nauczyciel-bibliotekarz w Szkole Podstawowej nr 15 w Rzeszowie. Spod jej skrzydeł harcerskich, szachowych, a także wychowawczych wyszło kilka pokoleń młodzieży.

Podczas spotkania online opowie o swoich doświadczeniach wyniesionych z harcerstwa, przygodach, wspomnieniach i refleksjach. Będzie to też okazja, by zastanowić się, czy dziś harcerstwo może być interesujące dla młodych ludzi.

Plakat spotkania Harcerskie ABC z Iwoną Woźniak