Aktualności

IX Rzeszowskie Obchody Światowych Dni Autyzmu

Z okazji IX Rzeszowskich Obchodów Światowych Dni Autyzmu, Rzeszowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych SOLISRADIUS zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań on-line pt. Odczarować Autyzm.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 kwietnia o godz. 16.30 i jego głównym tematem będzie „Czym jest Autyzm. Od obserwacji dysfunkcji rozwojowych do diagnozy”.

Drugie spotkanie zaplanowane jest w poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 16.30 i jego głównym tematem będzie „Czym należy kierować się przy wyborze placówki edukacyjnej dla dziecka z ASD/dziecka z orzeczeniem”.

Natomiast trzecie spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 kwietnia o godz. 16.30 i jego głównym tematem będzie „Nauczyciel, Rodzic, Specjalista – czy dążymy do wspólnego celu”.

Prelegenci: Magdalena Bogacz, Katarzyna Bukała-Litwin, Dariusz Miziołek, Agnieszka Nazimek, Elżbieta Świder, Agata Pieniążek, Marzena Pelc-Dymon, Krystyna Wróblewska, Monika Zgraja.

Więcej informacji na stronie Rzeszowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych SOLISRADIUS.

Plakat Rzeszowskich Obchodów Światowych Dni Autyzmu
Plakat Rzeszowskich Obchodów Światowych Dni Autyzmu